PYB10-Q48-S12-T
제조업체 부품 번호:
PYB10-Q48-S12-T
제조업체/브랜드:
CUI Inc.
설명의 일부:
DC/DC CONVERTER 12V 10W
재고 상태:
770
제조사 :
CUI Inc.
제품 카테고리 :
DC DC 컨버터
Applications :
Approval Agency :
EN
Current - Output (Max) :
833mA
Efficiency :
86%
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
10W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Standard Number :
55024; 55032 Class A
Type :
Enclosed
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V