TA45-ABFBPJ11C0-AZM12
제조업체 부품 번호:
TA45-ABFBPJ11C0-AZM12
Current Rating (Amps) :
1.1A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
60 V