TA45-ABFBFJ28C0-AZM02
- 제조업체 부품 번호:
- TA45-ABFBFJ28C0-AZM02
- Current Rating (Amps) :
- 2.8A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V