TA45-ABFBHJ11C0-AZM11
제조업체 부품 번호:
TA45-ABFBHJ11C0-AZM11
제조업체/브랜드:
SCHURTER
설명의 일부:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
SCHURTER
제품 카테고리 :
회로 차단기
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
1.1A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount, Snap-In
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
60 V