RAY-101-7.5(100)
제조업체 부품 번호:
RAY-101-7.5(100)
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
설명의 일부:
GROUND BRAID TUBE 0.3"DIA X 82'
재고 상태:
4
제조사 :
제품 카테고리 :
접지 브레이드, 스트랩
Length :
82.0' (25.00m)
Material :
Copper, Tin Plated
Number of Carriers :
24
Product Status :
Active
Size, Supplied :
0.295" (7.50mm) - Inner Dia
Thickness :
Type :
Tubular
Wire Gauge - Ends :
36 AWG