TA45-ABFBF060C0-AZM01
- 제조업체 부품 번호:
- TA45-ABFBF060C0-AZM01
- 제조업체/브랜드:
- SCHURTER
- 설명의 일부:
- TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- SCHURTER
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 6A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount, Snap-In
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 60 V