XVE-2400300
제조업체 부품 번호:
XVE-2400300
제조업체/브랜드:
Edgelight
설명의 일부:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 72W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Edgelight
제품 카테고리 :
AC DC 데스크톱, 벽면 어댑터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, cULus, UL
Cord Length :
Current - Output (Max) :
3A
Efficiency :
84%
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
1W
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Output Connector :
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
72 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
International
Size / Dimension :
5.51" L x 2.36" W x 1.26" H (140.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Standard Number :
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
24V