PLS-081A-6VAI
- 제조업체 부품 번호:
- PLS-081A-6VAI
- 제조업체/브랜드:
- PIC GmbH
- 설명의 일부:
- STAINLESS STEEL POWER LEVEL SENS
- 재고 상태:
- 68
- 제조사 :
- PIC GmbH
- 제품 카테고리 :
- 플로트, 레벨 센서
- Current :
- 50 A
- Material - Housing & Prism :
- Stainless Steel
- Minimum Liquid Specific Gravity :
- Mounting Type :
- Panel Mount, M10 Thread
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Output Configuration :
- SPST-NO
- Output Type :
- Switch
- Product Status :
- Active
- Switch Actuation Level :
- 3.189" (81mm)
- Type :
- Liquid
- Voltage Rating :
- 200V