ECO2020SEO-D04H015
- 제조업체 부품 번호:
- ECO2020SEO-D04H015
- Footprint :
- 0.925" L x 1.063" W (23.50mm x 27.00mm)
- Frequency :
- 67kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.787" (20.00mm)
- Inductance @ Frequency :
- 867µH @ 10kHz
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 120°C
- Size / Dimension :
- Voltage - Auxiliary :
- 12V @ 1.5A
- Voltage - Isolation :
- 3000Vrms
- Voltage - Primary :
- 96 ~ 144V