OCD-E2A2B-0016-B12V-PRM
- 제조업체 부품 번호:
- OCD-E2A2B-0016-B12V-PRM
- 제조업체/브랜드:
- POSITAL FRABA
- 설명의 일부:
- POWERLINK, 58 MM HUB 12 MM,
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- POSITAL FRABA
- 제품 카테고리 :
- 인코더
- Actuator Type :
- Built in Switch :
- Detent :
- Encoder Type :
- Absolute
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Orientation :
- Output Type :
- Ethernet POWERLINK V2
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V