57-9D-500-5
제조업체 부품 번호:
57-9D-500-5
제조업체/브랜드:
NTE Electronics, Inc.
설명의 일부:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 4.5W
재고 상태:
245
제조사 :
NTE Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
AC DC 데스크톱, 벽면 어댑터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
cURus
Cord Length :
Current - Output (Max) :
500mA
Efficiency :
Features :
Form :
Wall Mount (Class II)
Input Connector :
NEMA 1-15P
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
4.5 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
North America
Size / Dimension :
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
9V