HS35R0500H37201
- 제조업체 부품 번호:
- HS35R0500H37201
- 제조업체/브랜드:
- Dynapar Corp
- 설명의 일부:
- 0500 PPR, 1" BORE DIAMETER
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- Dynapar Corp
- 제품 카테고리 :
- 인코더
- Actuator Type :
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- Encoder Type :
- Optical
- Mounting Type :
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 500
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Voltage - Supply :
- 5V ~ 26V