E50S8-500-3-T-5-CR
- 제조업체 부품 번호:
- E50S8-500-3-T-5-CR
- 제조업체/브랜드:
- Autonics
- 설명의 일부:
- ENCODER 50MM 500PPR 5VDC
- 재고 상태:
- 7
- 제조사 :
- Autonics
- 제품 카테고리 :
- 인코더
- Actuator Type :
- 8mm Dia Flatted End
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Incremental
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Orientation :
- User Selectable
- Output Type :
- Totem Pole
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 500
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 5V