PSA15R-240P6
- 제조업체 부품 번호:
- PSA15R-240P6
- 제조업체/브랜드:
- PHIHONG USA
- 설명의 일부:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 16W
- 제조사 :
- PHIHONG USA
- 제품 카테고리 :
- AC DC 데스크톱, 벽면 어댑터
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, C-Tick, cULus, GS
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 650mA
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- Multi-Blade
- Input Type :
- Multi-Blade (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 100mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 16 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.3mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 24V