EM14R0A-M25-L064S
- 제조업체 부품 번호:
- EM14R0A-M25-L064S
- 제조업체/브랜드:
- Bourns, Inc.
- 설명의 일부:
- ROTARY OPTICAL ENCODER - 14MM
- 재고 상태:
- 97
- 제조사 :
- Bourns, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 인코더
- Actuator Type :
- 6mm Dia Flatted End
- Built in Switch :
- Yes
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Optical
- Mounting Type :
- PCB, Through Hole
- Orientation :
- Vertical
- Output Type :
- Quadrature (Incremental)
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- 64
- Rotational Life (Cycles Min) :
- 1M
- Termination Style :
- PC Pin
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V