CSNE151-100
- 제조업체 부품 번호:
- CSNE151-100
- 설명의 일부:
- SENSOR CURRENT HALL 36A AC/DC
- 재고 상태:
- 94
- 제조사 :
- Honeywell Sensing and Productivity Solutions
- 제품 카테고리 :
- 전류 센서
- Accuracy :
- ±0.5%
- Current - Sensing :
- 36A
- Current - Supply (Max) :
- 10mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- DC ~ 150kHz
- Linearity :
- ±0.2%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output :
- Ratiometric, Current
- Package / Case :
- Module, Single Pass Through
- Polarization :
- Bidirectional
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 1µs
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Hall Effect, Closed Loop
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- ±15V