CR5220S-50
- 제조업체 부품 번호:
- CR5220S-50
- 제조업체/브랜드:
- CR Magnetics, Inc.
- 설명의 일부:
- SENSOR CURRENT HALL 50A DC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- CR Magnetics, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 전류 센서
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- 50A
- Current - Supply (Max) :
- 50mA
- For Measuring :
- DC
- Frequency :
- DC
- Linearity :
- Mounting Type :
- DIN Rail, Panel
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Output :
- Ratiometric, 4mA ~ 20mA
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Unidirectional
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 250ms
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Hall Effect, Closed Loop
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 24V