MNS2-9-IN-CM-020
- 제조업체 부품 번호:
- MNS2-9-IN-CM-020
- 제조업체/브랜드:
- Monnit
- 설명의 일부:
- ALTA INDUSTRIAL WIRELESS AC CURR
- 재고 상태:
- 3
- 제조사 :
- Monnit
- 제품 카테고리 :
- 전류 센서
- Accuracy :
- ±2%
- Current - Sensing :
- 20A
- Current - Supply (Max) :
- 35mA
- For Measuring :
- AC
- Frequency :
- 50Hz ~ 100Hz
- Linearity :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Channels :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- Package / Case :
- IoT Finished Device
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Current Sensor
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 2V ~ 3.8V