ASR-07-100A:333MV
- 제조업체 부품 번호:
- ASR-07-100A:333MV
- 제조업체/브랜드:
- Aim Dynamics
- 설명의 일부:
- 7" COIL 100A:333MV 3PH INTEGRATR
- 재고 상태:
- 3
- 제조사 :
- Aim Dynamics
- 제품 카테고리 :
- 전류 센서
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- 100A
- Current - Supply (Max) :
- For Measuring :
- AC
- Frequency :
- 25Hz ~ 100kHz
- Linearity :
- Mounting Type :
- Number of Channels :
- 3
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Output :
- Ratiometric, 0V ~ 0.333V
- Package / Case :
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Rogowski Coil
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 9V ~ 36V