ASR-04-100A:4-20MA
- 제조업체 부품 번호:
- ASR-04-100A:4-20MA
- 제조업체/브랜드:
- Aim Dynamics
- 설명의 일부:
- 4" COIL 100A:4-20MA 3PH INTEGRTR
- 재고 상태:
- 6
- 제조사 :
- Aim Dynamics
- 제품 카테고리 :
- 전류 센서
- Accuracy :
- ±1%
- Current - Sensing :
- 100A
- Current - Supply (Max) :
- For Measuring :
- AC
- Frequency :
- 40Hz ~ 3kHz
- Linearity :
- Mounting Type :
- Number of Channels :
- 3
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Output :
- Ratiometric, 4mA ~ 20mA
- Package / Case :
- Polarization :
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Rogowski Coil
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- 8V ~ 35V