ASR-04-50A:333MV
제조업체 부품 번호:
ASR-04-50A:333MV
제조업체/브랜드:
Aim Dynamics
설명의 일부:
4" COIL 50A:333MV 3PH INTEGRATOR
재고 상태:
9
제조사 :
Aim Dynamics
제품 카테고리 :
전류 센서
Accuracy :
±1%
Current - Sensing :
50A
Current - Supply (Max) :
For Measuring :
AC
Frequency :
25Hz ~ 100kHz
Linearity :
Mounting Type :
Number of Channels :
3
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Output :
Ratiometric, 0V ~ 0.333V
Package / Case :
Polarization :
Product Status :
Active
Response Time :
Sensitivity :
Sensor Type :
Rogowski Coil
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
9V ~ 36V