L34S1T0D15
- 제조업체 부품 번호:
- L34S1T0D15
- 제조업체/브랜드:
- Tamura
- 설명의 일부:
- SENSOR CURRENT HALL 1000A AC/DC
- 재고 상태:
- 14
- 제조사 :
- Tamura
- 제품 카테고리 :
- 전류 센서
- Accuracy :
- Current - Sensing :
- 1000A
- Current - Supply (Max) :
- 25mA
- For Measuring :
- AC/DC
- Frequency :
- DC ~ 50kHz
- Linearity :
- ±0.5%
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Output :
- Ratiometric, Voltage
- Package / Case :
- Module
- Polarization :
- Bidirectional
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- 5µs
- Sensitivity :
- Sensor Type :
- Hall Effect, Open Loop
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply :
- ±15V