FXC.35.52.0075X.A.DG
- 제조업체 부품 번호:
- FXC.35.52.0075X.A.DG
- 제조업체/브랜드:
- Taoglas
- 설명의 일부:
- NFC FLEX ANTENNA 35MM CIRCLE WIT
- 재고 상태:
- 197
- 제조사 :
- Taoglas
- 제품 카테고리 :
- RFID 안테나
- Features :
- Near Field Communications (NFC)
- Frequency :
- 13.56MHz
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 35.00mm Dia x 0.27mm H