LP88-65B17
- 제조업체 부품 번호:
- LP88-65B17
- 제조업체/브랜드:
- YAGEO Group
- 설명의 일부:
- PWR XFMR SEMI-TORO 6VA TH
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- YAGEO Group
- 제품 카테고리 :
- 전력 변압기
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- Parallel 130mA, Series 65mA
- Height - Seated (Max) :
- 21.59mm
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power - Max :
- 6VA
- Primary Winding(s) :
- Dual
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Dual
- Size / Dimension :
- 47.63mm L x 39.67mm W
- Termination Style :
- PC Pin
- Type :
- Semi-Toroidal
- Voltage - Isolation :
- 1500Vrms
- Voltage - Primary :
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 44V, Series 88V