BV301S12006-ZU
- 제조업체 부품 번호:
- BV301S12006-ZU
- 제조업체/브랜드:
- Zettler Magnetics
- 설명의 일부:
- PWR XFMR LAMINATED 0.6VA TH
- 재고 상태:
- 294
- 제조사 :
- Zettler Magnetics
- 제품 카테고리 :
- 전력 변압기
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- 50mA
- Height - Seated (Max) :
- 15.40mm
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power - Max :
- 0.6VA
- Primary Winding(s) :
- Single
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Single
- Size / Dimension :
- 32.80mm L x 27.80mm W
- Termination Style :
- PC Pin
- Type :
- Laminated Core
- Voltage - Isolation :
- 4200Vrms
- Voltage - Primary :
- 115V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- 12V