DP-241-8-56
- 제조업체 부품 번호:
- DP-241-8-56
- 제조업체/브랜드:
- Signal Transformer
- 설명의 일부:
- PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
- 재고 상태:
- 35
- 제조사 :
- Signal Transformer
- 제품 카테고리 :
- 전력 변압기
- Center Tap :
- Yes
- Current - Output (Max) :
- 1.8A
- Height - Seated (Max) :
- 67.70mm
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power - Max :
- 100VA
- Primary Winding(s) :
- Dual
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Single
- Size / Dimension :
- 102.40mm L x 58.50mm W
- Termination Style :
- Solder, Quick Connect
- Type :
- Laminated Core
- Voltage - Isolation :
- 2500Vrms
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- 56V