VPS24-5400-B
- 제조업체 부품 번호:
- VPS24-5400-B
- 제조업체/브랜드:
- Triad Magnetics
- 설명의 일부:
- PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Triad Magnetics
- 제품 카테고리 :
- 전력 변압기
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- Parallel 10.8A, Series 5.4A
- Height - Seated (Max) :
- 85.85mm
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power - Max :
- 130VA
- Primary Winding(s) :
- Dual
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Dual
- Size / Dimension :
- 60.45mm L x 68.33mm W
- Termination Style :
- Solder, Quick Connect
- Type :
- Laminated Core
- Voltage - Isolation :
- 4000Vrms
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 12V, Series 24V