ACUCT-075R-100:333
- 제조업체 부품 번호:
- ACUCT-075R-100:333
- 제조업체/브랜드:
- Automation Components, Inc.
- 설명의 일부:
- CURR SENSE XFMR 100A CHAS MNT
- 재고 상태:
- 1
- 제조사 :
- Automation Components, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 전류 감지 변압기
- Current Rating (Amps) :
- 100 A
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 50Hz ~ 60Hz
- Height - Seated (Max) :
- 0.866" (22.00mm)
- Inductance :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 2.283" L x 2.283" W (58.00mm x 58.00mm)