ACT05T02-30-040
- 제조업체 부품 번호:
- ACT05T02-30-040
- 제조업체/브랜드:
- Allied Components International
- 설명의 일부:
- CURR SENSE XFMR 1:750 30A TH
- 재고 상태:
- 20
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 전류 감지 변압기
- Current Rating (Amps) :
- 30 A
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- 35Ohm
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 20kHz ~ 50kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.827" (21.00mm)
- Inductance :
- 1.125 H
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm)