B78417A2287A003
- 제조업체 부품 번호:
- B78417A2287A003
- 제조업체/브랜드:
- EPCOS (TDK)
- 설명의 일부:
- CURR SENSE XFMR 1:125 SMD
- 제조사 :
- EPCOS (TDK)
- 제품 카테고리 :
- 전류 감지 변압기
- Current Rating (Amps) :
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- 1.9mOhm Primary, 5.3Ohm Secondary
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 50kHz ~ 250kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.433" (11.00mm)
- Inductance :
- 11 mH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.417" L x 0.480" W (10.60mm x 12.20mm)