B82801B0305A125
제조업체 부품 번호:
B82801B0305A125
제조업체/브랜드:
EPCOS (TDK)
설명의 일부:
CURR SENSE XFMR 1:125 SMD
재고 상태:
7,475
제조사 :
EPCOS (TDK)
제품 카테고리 :
전류 감지 변압기
Current Rating (Amps) :
Current Ratio :
DC Resistance (DCR) :
0.8mOhm Primary, 6.5Ohm Secondary
ET (Volt-Time) :
Frequency Range :
50kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Inductance :
3 mH
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm)