PA1005.050NLT
제조업체 부품 번호:
PA1005.050NLT
제조업체/브랜드:
YAGEO Group
설명의 일부:
CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
재고 상태:
24,319
제조사 :
YAGEO Group
제품 카테고리 :
전류 감지 변압기
Current Rating (Amps) :
20 A
Current Ratio :
DC Resistance (DCR) :
0.75mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary
ET (Volt-Time) :
Frequency Range :
50kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max) :
0.217" (5.50mm)
Inductance :
500 µH
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm)