PA0368.050NLT
제조업체 부품 번호:
PA0368.050NLT
제조업체/브랜드:
YAGEO Group
설명의 일부:
CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
재고 상태:
1,136
제조사 :
YAGEO Group
제품 카테고리 :
전류 감지 변압기
Current Rating (Amps) :
Current Ratio :
DC Resistance (DCR) :
4mOhm Primary, 900mOhm Secondary
ET (Volt-Time) :
Frequency Range :
50kHz ~ 1MHz
Height - Seated (Max) :
0.134" (3.40mm)
Inductance :
1.7 mH
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.325" L x 0.325" W (8.25mm x 8.25mm)