CR8348-2500-N
- 제조업체 부품 번호:
- CR8348-2500-N
- 제조업체/브랜드:
- CR Magnetics, Inc.
- 설명의 일부:
- CURR SENSE XFMR 40A T/H
- 제조사 :
- CR Magnetics, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 전류 감지 변압기
- Current Rating (Amps) :
- 40 A
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- 134Ohm
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 20Hz ~ 1kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.984" (25.00mm)
- Inductance :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.925" L x 0.433" W (23.50mm x 11.00mm)