ECST1V1308-1100-R
- 제조업체 부품 번호:
- ECST1V1308-1100-R
- 제조업체/브랜드:
- Eaton-Electronics Division
- 설명의 일부:
- CURR SENSE XFMR 100:1 15A SMD
- 재고 상태:
- 75
- 제조사 :
- Eaton-Electronics Division
- 제품 카테고리 :
- 전류 감지 변압기
- Current Rating (Amps) :
- 15 A
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- 3.9mOhm Primary, 2Ohm Secondary Max
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 50kHz ~ 1MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.307" (7.80mm)
- Inductance :
- 5.6 mH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.512" L x 0.433" W (13.00mm x 11.00mm)