PA1005.020QNLT
- 제조업체 부품 번호:
- PA1005.020QNLT
- 설명의 일부:
- CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD
- Current Rating (Amps) :
- 20 A
- Current Ratio :
- DC Resistance (DCR) :
- 0.75mOhm Primary, 550mOhm Secondary Max
- ET (Volt-Time) :
- Frequency Range :
- 50kHz ~ 1MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.217" (5.50mm)
- Inductance :
- 80 µH
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.284" L x 0.330" W (7.21mm x 8.38mm)