AMRT4-315
- 제조업체 부품 번호:
- AMRT4-315
- 제조업체/브랜드:
- RF Solutions
- 설명의 일부:
- RF TRANSMITTER AM 315MHZ MODULE
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- RF Solutions
- 제품 카테고리 :
- RF 송신기
- Antenna Connector :
- Through Hole
- Applications :
- Car Alarms, Remote Sensing
- Current - Transmitting :
- 4mA
- Data Interface :
- PCB, Through Hole
- Data Rate (Max) :
- Features :
- Frequency :
- 315MHz
- Memory Size :
- Modulation or Protocol :
- AM
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Module
- Power - Output :
- 0dBm
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 2V ~ 14V