ZICM0900P2-1C
- 제조업체 부품 번호:
- ZICM0900P2-1C
- 제조업체/브랜드:
- CEL (California Eastern Laboratories)
- 설명의 일부:
- RF TXRX MOD ISM < 1GHZ WIRE ANT
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- RF 트랜시버 모듈 및 모뎀
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, Wire Antenna
- Current - Receiving :
- 24mA
- Current - Transmitting :
- 97mA
- Data Rate :
- 150kbps
- Frequency :
- 900MHz
- Memory Size :
- 64kB Flash, 4kB RAM
- Modulation :
- FSK, GFSK, OOK
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Module
- Power - Output :
- 19dBm
- Product Status :
- Obsolete
- Protocol :
- RF Family/Standard :
- General ISM < 1GHz
- Sensitivity :
- -99dBm
- Serial Interfaces :
- Utilized IC / Part :
- ZW0201
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.5V