RFM119W-868S1
- 제조업체 부품 번호:
- RFM119W-868S1
- 설명의 일부:
- RF TX IC FSK/GFSK 868MHZ MODULE
- 재고 상태:
- 재고 없음
- RF 송신기
- Antenna Connector :
- Applications :
- General Purpose
- Current - Transmitting :
- 36mA
- Data Interface :
- Data Rate (Max) :
- Features :
- Frequency :
- 868MHz
- Memory Size :
- Modulation or Protocol :
- FSK, GFSK, OOK
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Module
- Power - Output :
- 13dBm
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V