RFM119W-433S1
- 제조업체 부품 번호:
- RFM119W-433S1
- 제조업체/브랜드:
- RF Solutions
- 설명의 일부:
- RF TX IC FSK/GFSK 433MHZ MODULE
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- RF Solutions
- 제품 카테고리 :
- RF 송신기
- Antenna Connector :
- Applications :
- General Purpose
- Current - Transmitting :
- 36mA
- Data Interface :
- Data Rate (Max) :
- Features :
- Frequency :
- 433MHz
- Memory Size :
- Modulation or Protocol :
- FSK, GFSK, OOK
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Module
- Power - Output :
- 13dBm
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V