RFM67W-868S2
- 제조업체 부품 번호:
- RFM67W-868S2
- 설명의 일부:
- RF TX IC FSK 868MHZ 16SMD MOD
- 재고 상태:
- 재고 없음
- RF 송신기
- Antenna Connector :
- PCB, Surface Mount
- Applications :
- Home Automation, Remote Sensing, RKE
- Current - Transmitting :
- 95mA
- Data Interface :
- SPI
- Data Rate (Max) :
- 600kbps
- Features :
- Frequency :
- 868MHz
- Memory Size :
- Modulation or Protocol :
- FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SMD Module
- Power - Output :
- 17dBm
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.7V