ATZB-A24-UFLBR
- 제조업체 부품 번호:
- ATZB-A24-UFLBR
- 설명의 일부:
- RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, U.FL
- Current - Receiving :
- 39.5mA
- Current - Transmitting :
- 183.5mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.6V