OASIS-24ZB-UFL-1
제조업체 부품 번호:
OASIS-24ZB-UFL-1
제조업체/브랜드:
Sierra Wireless by Talon
설명의 일부:
RF TXRX MODULE 802.15.4 CAST SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Sierra Wireless by Talon
제품 카테고리 :
RF 트랜시버 모듈 및 모뎀
Antenna Type :
Antenna Not Included, Castellation
Current - Receiving :
Current - Transmitting :
Data Rate :
Frequency :
2.4GHz
Memory Size :
512kB Flash, 64kB SRAM
Modulation :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Module
Power - Output :
20dBm
Product Status :
Active
Protocol :
Zigbee®
RF Family/Standard :
Sensitivity :
-110dBm
Serial Interfaces :
I²C, JTAG, SPI, UART
Utilized IC / Part :
MKW22D512V
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.6V