XBP24-BUIT-003
- 제조업체 부품 번호:
- XBP24-BUIT-003
- 설명의 일부:
- RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL TH
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, U.FL
- Current - Receiving :
- 45mA
- Current - Transmitting :
- 295mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power - Output :
- 17dBm
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.4V