XBP24-BSIT-003J
- 제조업체 부품 번호:
- XBP24-BSIT-003J
- 설명의 일부:
- RF TXRX MOD 802.15.4 RP-SMA TH
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, RP-SMA
- Current - Receiving :
- 45mA
- Current - Transmitting :
- 295mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power - Output :
- 10dBm
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 3.4V