XBP24-Z7WIT-004
제조업체 부품 번호:
XBP24-Z7WIT-004
설명의 일부:
RF TXRX MOD 802.15.4 WIRE ANT TH
Antenna Type :
Integrated, Wire Antenna
Current - Receiving :
45mA
Current - Transmitting :
295mA
Data Rate :
250kbps
Frequency :
2.4GHz
Memory Size :
Modulation :
DSSS
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power - Output :
17dBm
Protocol :
Zigbee®
RF Family/Standard :
Sensitivity :
-102dBm
Serial Interfaces :
UART
Utilized IC / Part :
EM250
Voltage - Supply :
4V ~ 3.4V