XBP24-Z7CIT-004
제조업체 부품 번호:
XBP24-Z7CIT-004
설명의 일부:
RF TXRX MODULE 802.15.4 CHIP TH
Antenna Type :
Integrated, Chip
Current - Receiving :
45mA
Current - Transmitting :
295mA
Frequency :
2.4GHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power - Output :
17dBm
Product Status :
Obsolete
Utilized IC / Part :
EM250
Voltage - Supply :
3V ~ 3.4V