XB24CAUIT-001
- 제조업체 부품 번호:
- XB24CAUIT-001
- 설명의 일부:
- RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL TH
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, U.FL
- Current - Receiving :
- 31mA
- Current - Transmitting :
- 45mA
- Data Rate :
- 1Mbps
- Frequency :
- 2.4GHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power - Output :
- 8dBm
- Product Status :
- Not For New Designs
- Sensitivity :
- -102dBm
- Serial Interfaces :
- SPI, UART
- Utilized IC / Part :
- EM357
- Voltage - Supply :
- 2.1V ~ 3.6V