XBP24CAWIT-001
제조업체 부품 번호:
XBP24CAWIT-001
설명의 일부:
RF TXRX MOD 802.15.4 WIRE ANT TH
Antenna Type :
Integrated, Wire Antenna
Current - Receiving :
31mA
Current - Transmitting :
120mA
Data Rate :
1Mbps
Frequency :
2.4GHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power - Output :
18dBm
Sensitivity :
-101dBm
Serial Interfaces :
SPI, UART
Utilized IC / Part :
EM357
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V