XBP24CZ7RIS-005
제조업체 부품 번호:
XBP24CZ7RIS-005
설명의 일부:
XBEE-PRO ZB SMT, RF PAD ANTENNA,
재고 상태:
4,713
Antenna Type :
Antenna Not Included, RF Pad
Current - Receiving :
34mA
Current - Transmitting :
115mA
Frequency :
2.4GHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power - Output :
18dBm
Product Status :
Active
Protocol :
RF Family/Standard :
General ISM > 1GHz
Sensitivity :
-101dBm
Serial Interfaces :
ADC, SPI, UART
Utilized IC / Part :
EM357
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V